REFERENCJE - OPINIE BIURO NIERUCHOMOśCI

tel.22 295 01 75
  Strona główna   

Trochę naszych referencji i opinii
- mała część z prawie 14 letniej historii biura …

W 14 letniej historii naszego biura bywały różne sytuacje, różni klienci i nietypowe sprawy. Poniżej przedstawiamy małą cząstkę naszych referencji (oczywiście nazwiska i nr telefonów klientów dostępne u nas w biurze).


KATARZYNA Z RODZINĄ – Palmar
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Po wakacjach spędzonych na Teneryfie zdecydowaliśmy się z mężem na zakup apartamentu na tejże wyspie . Ze względu na brak znajomości języka hiszpańskiego szukaliśmy osoby godnej zaufania ze znajomością prawa związanego z obrotem nieruchomościami. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Mdrinversion. Pan Darek przedstawił nam wszystkie oferty, które mogłyby spełnić nasze oczekiwania , aż udało się znaleźć wymarzony apartament . Spawy materialne i bankowe ( kwestia załatwienia kredytu) zostały przeprowadzone przez Pana Darka sprawnie i rzetelnie. Na czas załatwienia formalności na koszt firmy mogliśmy korzystać z wyznaczonego apartamentu i samochodu. Po akcie notarialnym spawy związane z przepisaniem umów z mediami zostały załatwione przez firmę Mdrinversion bez naszego udziału. Wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkania a mającym trudności z różnych względów lub obawy polecam firmę Mdrinversion jako profesjonalna i uczciwą.
Katarzyna K.
PS.Z Panem Darkiem przyjaźnimy się do dzisiaj. Dzięki niemu poznaliśmy wiele osób, które za jego pośrednictwem zakupiły nieruchomości i każdy z nich jest bardzo zadowolony.

ANDRZEJ Z RODZINĄ – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Bardzo dziękuję Panu Darkowi Rumińskiemu za pomoc w zakupie domu na Teneryfie. Kontakt z biurem P, Darka znalazłem za posrednictwem Internetu. Umówiłem się na spotkanie w celu obejrzenia kilku nieruchomości. Odniosłem wrażenie, że po dłuższym pobycie w Hiszpanii brakuje mu polskiego tempa i zaangażowania. Po spotkaniu zmieniłem zdanie, ten człowiek ma tyle spraw do załatwiania a wszystkie są na wczoraj.Spotkanie przerywał ciągle natrętny telefon dzwoniących klientów z różnych stron świata. Zdążyłem obejrzeć tylko jeden dom ,ale” tak naprawie więcej nie chciałem. Wcześniej wspomniał, że ma coś szczególnego. Zobaczyłem i decyzję podjąłem po 10 sekundach. Zakochałem się w pięknym położeniu z widokiem 180 stopni na ocean i Siam Park w odległości zaledwie 80 m,w pobliżu pola golfowego i centrum handlowego Siam Mall jedynego na Teneryfie działającego 7 dni w tygodniu. Dom obejrzałem w styczniu był w budowie 30 marca zamieszkałem wraz z żoną i córeczką. Pan Darek załatwił mi wszystkie formalności od założenia konta po notariusza, niezbędne tłumaczenia itp. po odbiór kontenera, który wysłałem z Polski z naszymi meblami i innymi zabawkami. Na zakończenie zaprosił nas do jednej z najlepszych restauracji gdzie poznał mnie i moją rodzinę ze swoją sympatyczną żoną.
Zadowolony klient AG

WŁODZIMIERZ Z RODZINĄ – Los Cristanos
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Polecam robią super robotę. Jak ktos by chciał telefon i porozmawiać zapraszam w biurze dadzą Wam mój nr telefonu. POZDRAWIAM :)

DOROTA I DARIUSZ – Santa Ursula
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI


Z usługami pośrednictwa handlu nieruchomościami świadczonymi przez Pana Dariusza Rumińskiego zetknęliśmy się przypadkowo – przez Internet. Strona internetowa jego firmy wyglądała profesjonalnie, a zatem zachęcająco. Kiedy nawiązaliśmy kontakt, od razu poprosił o sprawdzenie jakości jego usług u poprzednich klientów, co przekonało nas, że reprezentowana przez niego firma stara się rzetelnie wywiązywać ze swojej oferty. Bezpośredni kontakt na Teneryfie potwierdził naszą intuicję. Pan Rumiński okazał się profesjonalistą. Z godną podziwu cierpliwością pokazywał obiekty, którymi moglibyśmy być zainteresowani. Nie tylko fachowo opowiadał o zaletach i wadach mieszkań, ale również doradzał właściwe lokalizacje. Niezwykle sprawnie i rzetelnie załatwia niezbędne formalności dotyczące nabywania lub najmu nieruchomości, jest punktualny, a wszystkie jego porady okazują się trafne. A co bardzo istotne, nie nadużywa udzielanych mu uprawnień. Zna również bardzo dobrze miejscowe warunki społeczno-kulturowe, co bardzo ułatwia poruszanie się w tamtejszych realiach. Polecamy jego usługi.
Dorota i Dariusz C.

ANIA Z RODZINĄ – El Medano
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Gorąco polecam Wszystkim, którzy pragną zakupić dom lub apartament na Teneryfie biuro MDRInversion oraz Pana Dariusza Rumińskiego. Jako klientka biura jestem bardzo wdzięczna za wykazaną cierpliwość i zaangażowanie w znalezieniu idealnego domu w raju jakim jest Teneryfa. Pan Darek to przede wszystkim pełen profesjonalizm ale też niesamowita znajomość tutejszego rynku, która sprawia, że z Biurem MDRInversion znajdziecie i kupicie bez problemu to o czym marzycie.

DOROTA I MIROSŁAW – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI


Jestesmy bardzo zadowoleni z kupna nieruchomosci na Teneryfie za posrednictwem biura p Darka. Pan Darek to osoba, ktora profesjonalnie i z sercem podchodzi do klienta. Bardzo konkretny, własciwie to dzięki Niemu nie popelnilismy żadnego błędu przy zakupie a moglismy, teraz to wiemy, ale po czasie. Dlatego bardzo dziekujemy p.Darkowi i polecamy Jego usługi jest w tym dobry ba stwierdze że bardzo dobry, robi to co kocha jest uczciwy a to bardzo ważne w dzisiejszym świecie.
Dziekujemy

DOROTA I REMEK – Arona
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Kupilismy mieszkanko wraz z kredytem, praca biura nieoceniona, masa spraw i bez pomocy biura nic by sie nie zrobiło. Pozdrawiam

WALDEMAR Z RODZINĄ – Palmar
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI


Z biurem pośrednictwa nieruchomości na Teneryfie MDRinversion nawiązałem kontakt chcąc umieścić mojego starego kampera .. Zadzwoniłem i połączył mnie warszawski numer biura z Panem Darkiem R. Rozmowa od początku była dość owocna, gdyż pan Darek wyjaśnił mi, że może lepiej pomyśleć o czymś stacjonarnym… tym bardzie, że nieruchomości mogą drożeć. Przy okazji wysłał mi kilka kontaktów do swoich polskich klientów z którymi także rozmawiałem. Osobiście spotkaliśmy się po pół roku na teneryfie, aby biuro MDRinv…. przedstawiło mi ofertę. Oferta może nie była zbyt obfita ale Pan Darek pokazał mi interesującą ofertę, z której skorzystałem i od prawie roku jestem zadowolonym właścicielem apartamentu! Sprawy załatwiane przez biuro były sprawnie i bez przykrych niespodzianek o jakich słyszałem od innych Polaków, którzy doknyawli transakcji przez innych pośredników. Ze swojego doświadczenia śmiało mogę polecić Biuro MDRinversion jako firmę godną uwagi w rozważaniu zakupu nieruchomości na wyspach kanaryjskich! Zadowolony klient Waldemar W.

DANUTA I ERNEST – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Pierwszy kontakt z Biurem nieruchomości Mdrinversion zlokalizowanym na Teneryfie miałem w 2015 roku, zostałem wyczerpująco poinformowany o możliwościach zakupu nieruchomości na Wyspach kanaryjskich. Właściciel biura biegle władający językiem hiszpańskim, okazał bardzo przyjazną i miłą osobą mogącą pomóc w każdym temacie związanym z zakupem apartamentu, czy gruntu. Do osób pracujących w Mdrinversion można mieć pełne zaufanie, że powierzone tematy zostaną zrealizowane rzetelnie i terminowo. W związku z tym polecam biuro Mdrinversion jako rzetelnego i wiarygodnego partnera świadczącego usługi brokerskie na Wyspach kanaryjskich – Ernest.S

ELŻBIETA Z RODZINĄ – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI


Firma Pana Dariusza Rumińskiego pomogła nam w zakupie nieruchomosci na Teneryfie. Z uwagi na nieznajomosć wymagań koniecznych do takiej transakcji, jego pomoc była nieoceniona. Pomogł nam przejsć cala procedur od numeru NIE do transakcji notarialnej. Dodatkowo po transakcji zawsze moglismy liczyć na jego osobista pomoc oraz informacje potrzebne do zapoznania sie z miejscowymi realiami. Polecam Pana Dariusza osobom, ktore bezproblemowo chcą dokonać transakcji i uzyskać pomoc potrzebna do zaaklimatyzowania sie na miejscu.

MACIEK K. – Costa Adeje
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI


Jestem klientem firmy Mdrinversion Teneryfa i byłem pilotowany przez jej właściciela Dariusza Ruminskiego w zakresie zakupu nieruchomosci tj domu na Teneryfie. Obsługa dotyczyła przedstawienia pełnej oferty posiadanych w sprzedaży domów ( oględziny, transport lokalny, zakwaterowanie, rozmowy), obsługę prawną i administracyjna (otrzymanie numeru NIE, notariusz, bank, prawnik) oraz pozostałych czynności okołozakupowych. Zakres pomocy właściciela Mdrinversion nawiązywał również innych zakupów ( samochodu w salonie, doradztwo w zakresie wyboru ekip remontowych i nawiązanie lokalnych kontaktów, które pomogły mi zorganizować sie w nowym miejscu (polecenie Pani sprzątaczki, opiekunki) Pierwsze kontakty z Panem Dariuszem Rumińskim nie zrobiły na mnie wrażenia (miałem dużo wątpliwości i niepokoju). Mieliśmy dużo spięć – podejmowane tematy i wymiana zdań była daleka od dyplomacji. Widocznie trafiałem na złe dni Pana Dariusza. Jako klient uważam, że byłem święty – taki drobny żarcik. Zaś co do merytoryki i celowości działań to z perspektywy czasu (minął jeden rok od zakupu) wszystkie działania biura Mdrinversion okazały sie skuteczne, stan prawny i formalny dopracowany i cel osiągniety w każdym aspekcie podjętych działań. Tyle rekomendacji – każdemu proponuje wypracowanie swojej opinii i życzę powodzenia firmie Mdrinversion Teneryfa i jej klientom. Maciej K. (nazwisko do wiadomości biura i za moja zgodą)

ALEKSANDER I ALICJA – Puerto de la Cruz
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I PRZEPROWADZKA


Chcemy bardzo podziękować p.Darkowi z Mdrinversion za pomoc w osiedleniu sie na wyspie i w znalezieniu nam domu i dopilnowaniu wszystkich formalnosci wraz ze szkołą dla naszego synka bez znajomosci jezyka byłoby nam naprawde trudno i chyba nie zdecydowalibysmy sie na przyjazd tutaj na ta nasza kochaną wyspe! Pozdrawiam p.Darka!

RAFAŁ I JOANNA – Playa de las Americas
ZAKUP NIERUCHOMOŚCI I KREDYT HIPOTECZNY


Pierwszy apartament na Teneryfie kupiłam przez Mdrinversion. Bylam naprawdę bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez to biuro. Darek Ruminski załatwił wszystko od numeru NIE po zakup apartamentu. Ja tylko odebrałam klucze. ZyskaŁam nie tylko apartament, ale również przyjaciół. Teraz kupuję drugi apartament i tez z Mdrinversion Joanna Cybulska


więcej referencji tutaj ->>


ZADZWOŃ DO NAS - zapytaj o nieruchomości  +48 22 295 01 75, +34 664 438 830,  ->  Napisz do nas emaila

 
Apartamenty
Domy
Bungalowy
Wille

Oferty nieruchomości

    

© COPYRIGHT 2018 - ALL RIGHTS RESERVED - © 2018 by NieruchomosciTeneryfa.pl 
Teneryfa   Gran Canaria   Fuerteventura