NIERUCHOMOŚCI TENERYFA - DLACZEGO TENERYFA?

tel.22 295 01 75
  Strona główna   

Nieruchomości Teneryfa, dlaczego Teneryfa?...

Mieszkanie na Wyspach Kanaryjskich wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami. Panuje tu jeden z najwspanialszych klimatów na świecie, stałe temperatury i stałe ciśnienie. Wyspy Kanaryjskie są dla Europy tym, czym Hawaje i Wyspy Karaibskie są dla USA, ale na szczęście bez ekstremalnych temperatur, monsunów oraz niebezpiecznych zwierząt, insektów i owadów.

Teneryfa to wyspa o różnorodnym krajobrazie. Można przeżyć niezapomniane chwile w zatokach z egzotycznym czarnym piaskiem wulkanicznym, na długich złotych plażach, w głębokich wąwozach wypełnionych roślinnością, pośród gigantycznych skał górujących nad morzem, w egzotycznych lasach, jak również w dolinach z plantacjami bananów. To piękno w połączeniu z wszelkimi udogodnieniami turystycznymi jest w stanie zapewnić Ci wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłeś. W wolnym czasie można uprawiać wspinaczkę, paralotniarstwo, speleologię, jazdę konną, golf, piesze lub rowerowe wycieczki, wędkowanie na grubą zwierzynę, nurkowanie, surfing, windsurfing. Teraz staje się jasne, dlaczego Teneryfa to bardzo popularne miejsce.
Plaże Teneryfy
Południe Teneryfy to kraina wiecznego słońca. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy szukają wypoczynku, spokojnego miejsca na emeryturę czy dobrego miejsca na inwestycję, gdzie sezon trwa cały rok. Centralnym punktem Teneryfy jest Teide (3718 m n.p.m.) i jest to jednocześnie najwyższy szczyt Hiszpanii. W pogodny dzień można z niego zobaczyć pozostałe wyspy archipelagu.

Na Teneryfie zawsze panuje lato, przez co koszty utrzymania nieruchomości na Teneryfie są relatywnie niskie, brak centralnego ogrzewania, brak konieczności posiadania klimatyzacji, (temperatury średnioroczne poniżej) powodują iż posiadanie nieruchomości na Teneryfie nie jest drogie, a nawet tańsze niż w Polsce. Infrastruktura jest po prostu znakomita, składają się na nią dwa lotniska, autostrady, porty jachtowe, pola golfowe, hotele, parki rozrywki oraz bary, restauracje i centra handlowe. Krystalicznie czyste powietrze, wspaniałe krajobrazy, wiecznie zielone doliny, lasy i łąki. Pogodni, otwarci i wiecznie uśmiechnięci ludzie, wspaniała atmosfera wysp kanaryjskich. Wszystko to zachwyca i nasuwa pytanie czy nie warto ...?
Teneryfa - Los CristianosTemperatury Teneryfy
Temperatura w okresie zimowym w dzień nie spada poniżej 21 st., natomiast w okresie letnim rzadko przekracza 31 st. zawdzięczamy to prądom oceanicznym. Prosimy zrócić uwagę na temperatury średnioroczne.....
Apartamenty
Domy
Bungalowy
Wille

Oferty nieruchomości

    

© COPYRIGHT 2018 - ALL RIGHTS RESERVED - © 2018 by NieruchomosciTeneryfa.pl 
Teneryfa   Gran Canaria   Fuerteventura